Artvin'den Haberler

AÇÜ ARHAVİ YERLEŞKESİ’NDE HAMSİ ŞENLİĞİ YAPILDI

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ve Arhavi Meslek Yüksek Okulu organizasyonunda hamsi şenliği düzenlendi.

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ve Arhavi Meslek Yüksek Okulu organizasyonunda hamsi şenliği düzenlendi.AÇÜ Arhavi yerleşkesinde gerçekleştirilen etkinliğe İlçe Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz  kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen hamsi ziyafetine, Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencileri ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarafından büyük ilgi gösterildi. Öğrenciler ve tüm protokol hep birlikte hamsi partisinde bir araya gelerek, hamsinin ve eğlencenin tadına vararak güzel bir şenlik ortamı oluşturdular.

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu idarecileri yapılan bu etkinliğe katılan başta İlçe Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu olmak üzere diğer protokol üyelerine teşekkür ettiler. Hamsi ikramı etkinliği tüm öğrenci, öğretmen ve protokol üyelerinin topluca fotoğraf çekinmelerinin ardından son bulmuş oldu.