Artvin'den Haberler

AKYÜREK 14 MART HOPA’NIN KURTULUŞ YILDÖNÜMÜ VE TIP BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek 14 Mart Hopa’nın kurtuluş yıldönümü ve Tıp Bayramı nedeniyle kutlama mesajları yayınladı

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek 14 Mart Hopa’nın kurtuluş yıldönümü ve Tıp Bayramı nedeniyle kutlama mesajları yayınladı

Başkan Akyürek 14 Mart Hopa’nın kurtuluş yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hopa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü münasebetiyle Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Akyürek mesajında şu düşüncelere yer verdi.

14 Mart 1918 tarihinde Hopa’mız büyük bir zaferle düşman işgalinden kurtarılmıştır. Tüm zor şartlara ve yokluğa rağmen kahramanca mücadele vererek bu kutsal topraklar üzerinde özgürce yaşamamız için hayatlarını veren şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi asla unutmayacağız. Bu zaferin 103. Yılına tanıklık ediyor olmanın büyük gururunu yaşıyoruz.

Bu duygu ve düşünceler içinde vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığı, milletimizin birliği ve beraberliği için hayatları pahasına kahramanca mücadele eden aziz başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve kahraman gazilerimizi minnetle anarken, tüm Hopa halkının 14 Mart Kurtuluş Bayramını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”.”

Başkan Akyürek sağlıkçıların gününü de kutladı

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek 14 Mart Tıp bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda da şu ifadelere yer verdi: “1 yılı aşkın süredir mücadele ettiğimiz pandemi koşullarında hayatlarını tehlikeye atarak bizler için mücadele eden ve binlerce milyonlarca insana hayat veren tüm sağlık çalışanlarını saygıyla selamlıyoruz. Tüm sağlık emekçilerinin 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun”.