Artvin'den Haberler

ANKARA ARTVİN GÜÇ PLATFORMUNDAN BÜYÜK BULUŞMA

Ankara Artvin Güç Platformu siyaset ve bürokrasi dünyasını düzenlediği yemekte bir araya getirdi.

Hayati Akbaş

ANKARA-Artvin Güç Platformuna ve  ATEV Genel Müdürü Mehmet Kocatepe’nin düzenlediği organizasyona Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla, Artvin Milletvekilleri Erkan Balta, Uğur Bayraktutan, İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Gıda Tarım Ve Hayvancılık Eski Bakanı Faruk Çelik gibi önemli isimler katıldı.

Organizasyonda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Dr. İsrafil Kışla;  “Bu akşam Artvin Güç Platformu organizesinde Ankara ilinde Artvinli bakanlarımızla, milletvekillerimizle ve çeşitli kurum ve kuruluşlarda görev yapan hemşerilerimizle  iş adamlarımızla ve Artvin sevdalıları ile bir araya geldik. Organizasyonu hazırlayan Artvin Güç Platformuna, ATEV Genel Müdürü Sayın Mehmet Kocatepe‘ye ,emeği geçenlere ve bütün katılımcı hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Artvin AK Parti Milletvekili Av. Erkan Balta, “Sayın bakanlarımız Abdülhamit Gül, Faruk Çelik, Artvin dostu misafir bakanlarımız Efkan Ala ve Selami Altınok, Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız İsrafil Kışla’, Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Milletvekilimiz Uğur Bayraktutan’ın teşrifleriyle Mehmet Kocatepe ‘nin öncülüğünde Artvin Güç Birliği Platformu’nun düzenlediği Artvinliler buluşmasında Ankara’da ki Artvinli hemşerilerimizle bir araya geldik.

Bu güzel programın organize edilmesinde büyük emekleri olan Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Genel Müdürümüz Mehmet Kocatepe’ye ve Artvin Güç Birliği Platformu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.