Artvin'den Haberler

ARHAVİ KAYMAKAMI GÜZEL’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

ARHAVİ KAYMAKAMI GÜZEL’E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Arhavi Kaymakamı Kamil Güzel’e İYİ Parti İlçe Başkanı Faik Birol Atabek ve Yönetim Kurulu üyeleri ile TSO Başkanı Atıf Kesim ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayati Akbaş

ARHAVİ- Arhavi Kaymakamı Kamil Güzel’e İYİ Parti İlçe Başkanı Faik Birol Atabek ve Yönetim Kurulu üyeleri ile TSO Başkanı Atıf Kesim ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ARHAVİ İYİ PARTİ’DEN ZİYARET

Arhavi İYİ Parti İlçe Başkanı Faik Birol Atabek ve Arhavi İYİ Parti İlçe Teşkilatı Yönetimi Kaymakam Kamil Güzel’i ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette; Arhavi İYİ Parti İlçe Başkanı Faik Birol Atabek ve Arhavi İYİ Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri; Kaymakam Kamil Güzel’ e “İlçemize hoş geldiniz” dileklerinde bulunarak; İlçedeki görevinde başarılar dilediler.

ARHAVİ TSO’DAN ZİYARET

Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Atıf Kesim ve Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymakam Kamil Güzel’i ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette; Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri; Kaymakam Kamil Güzel’ e İlçemize “hoş geldiniz” dileklerinde bulunarak; İlçedeki görevinde başarılar dilediler.