Artvin'den Haberler

ARHAVİ, TEB MENÇUNA CUP ULUSLARARASI BAYANLAR TENİS TURNUVASI’NA HAZIRLANIYOR

 

BAYAN TENİSÇİLER İLÇEYE GELMEYE BAŞLADI

Hayati Akbaş

ARHAVİ- Teniste önemli tesisleşmeye giden Arhavi, uluslararası standartlardaki kortları ile yıl içerisinde birçok önemli ve bir o kadar da büyük organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan bedensel engelliler tenis turnuvası ve 14 Yaş Yaz Kupası Tenis turnuvasından sonra  Arhavi, Teb Mençuna Cup Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası’na hazırlanıyor.

Yapılacak olan TEB Mençuna Cup Uluslararası Bayanlar Tenis turnuvası için hazırlıklar sürerken, turnuvada yer alacak sporcular da ilçeye gelmeye başladı. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu gelen sporcuları Sahil Spor Kompleksi Tenis Kortlarında karşılayarak kendilerine “hoş geldiniz” dedi.

Hekimoğlu; “Önemli turnuvaları ilçemize bir bir kazandırıyoruz. Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası da bunlardan biri. Yaklaşık 20 ye yakın ülkeden 60 sporcunun katılacağı turnuva ilçe tanıtımı açısından büyük önem arz etmektedir” dedi.

Başkan Hekimoğlu “21-27 Ağustos tarihleri arasında Arhavi sahil Spor Kompleksi’nde yapılacak turnuvaya tüm halkımız davetlidir” açıklaması yaptı.