Artvin'den Haberler

ARHAVİ TSO’DAN ÖĞRENCİLERE MONT VE BOT YARDIMI

Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası İlçe ’deki değişik okullarda eğitim gören 600 öğrenciye, mont ve bot yardımında bulundu.

Necmettin Numanoğlu

ARHAVİ-Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası İlçedeki değişik okullarda eğitim gören 600 öğrenciye, 40 bin TL değerinde mont ve bot yardımında bulundu.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, Arhavi İlçe genelinde yapılan tespitlerle, her yıl maddi durumu iyi olmayan öğrencilere mont ve bot yardımında bulunan Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası, bu yılda yardımlarını sürdürdü.

Arhavi İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışma ile kentteki çeşitli okullarda ihtiyaç sahibi 600 öğrenciye, mont ve bot yardımında bulunuldu.

Arhavi TSO Başkanı Atıf Kesim, yardım kampanyası çerçevesinde ihtiyaçlı 600 öğrenciye mont ve botlarını ulaştırdıklarını söyledi..

Başkan Atıf Kesim Ticaret ve Sanayi Odası olarak sosyal sorumluluk dâhilinde yılda iki kez yardım kampanyalarına devam ettiklerini belirtti. Sonbaharda öğrencilere mont ve bot yardımı yaptıklarını ifade ederek, “Bu yılda 600 çocuğumuza mont ve ayakkabı aldık. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek. Sosyal sorumluluk içerisinde Ramazan ayında da yine bir yardımda bulunmuştuk

Üst kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından odamıza gönderilen bütçe kapsamında öğrencilerimiz, bir nebze de olsa sevindirebildiysek ne mutlu bize.. Bu çok bir şey ifade etmiyor ama sembolikte olsa bunu ortaya koymamız, bu duyarlılığı göstermemiz belki diğer kuruluşlara da örnek olur diye düşünüyoruz” diye konuştu.