Artvin'den Haberler

ARHAVİ’DE AKŞAMLARI GÖKYÜZÜNDE ŞARKILAR YANKILANIYOR.

Arhavi Festivali etkinlikleri kapsamında akşamları verilen konserleri binlerce kişi izliyor.

Cengiz Kurtoğlu Seslendirdiği Şarkılarla Geceye Damga Vurdu

Hayati Akbaş

ARHAVİ-47. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nin gece programları birbirinden değerli sanatçıların verdiği muhteşem konser programlarıyla dolu dolu yaşaniyor. Cengiz Kurtoğlu, Orçun Kurtoğlu ve Bendeniz konserleri festivale katılan konukları doyasıya eğlendirdi.

Gündüz programda gerçekleştirilen kültürel ve sportif etkinliklerin ardından, 3. Gün gece programı tiyatro sanatçımız Hakan Bilgin ve Eylem Şenkal’ın sunumuyla başladı.  Arhavi Gösteri merkezini dolduran kalabalıklar, halk oyunları gösterileri ve muhteşem konser programlarıyla keyifli bir gece geçirdiler.

Gecede ilk sahne alan Orçun Kurtoğlu seslendirdiği şarkılarla keyifli anlar yaşatırken, duayen sanatçımız Cengiz Kurtoğlu, sahne performansı ve seslendirdiği şarkılarla geceye damga vurdu.

Gecede halk dansları ekiplerinin gösterileri ilgi ile takip edilirken, gecenin son konser programında sahne alan Bendeniz, performansı ve seslendirdiği şarkılarla katılımcılara eğlenceli bir gece yaşattı.

Festivalin 4. Gecesine Derya Uluğ Ve Fettah Can’ın Verdiği Muhteşem Konserler Damga Vurdu….

47.Uluslararası Arhavi kültür ve sanat festivalinin 4. günü gece programı tek kelime ile muhteşem bir konser gecesine dönüştü. Arhavi gösteri merkezi ve çevresi, çevre il ve ilçelerden gelen insanların katılımıyla adeta doldu taştı.
Gündüz gerçekleştirilen ve ilgi ile takip edilen kültürel etkinliklerin ardından, gece programına geçildiğinde konser programını izlemek isteyen vatandaşlar Arhavi Gösteri Merkezini doldurdu.

Ülkemizin ünlü sanatçılarında Derya Uluğ ve Fettah Can’ın verdiği muhteşem konser programıyla Arhavi Kültür ve Sanat Festivalinin adına yakışır bir gece yaşandı. Sanatçıların seslendirdiği şarkılar konsere gelenler tarafından hep bir ağızdan seslendirildi.