Artvin'den Haberler

ARHAVİ’DE HÜZNÜ VE SEVİNCİ BİR ARADA YAŞADILAR

ARHAVİ’DE HÜZNÜ VE SEVİNCİ BİR ARADA YAŞADILAR

ELVEDA ORTAOKUL-MERHABA LİSE

Arhavi Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerinin yılsonu etkinliğinde hüzün ve sevinç bir arada yaşandı

Necmettin Numanoğlu

ARHAVİ- Arhavi Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerinin yılsonu etkinliğinde hüzün ve sevinç bir arada yaşandı

Arhavi Seyir Cafe’de düzenlenen etkinliğe okulun 8/A sınıfı öğrenci ve öğretmenleri katildi. Oldukça neşeli bir ortamda geçen etkinlikteöğrencilerin yılboyu yaşadıklarıönemlian ve hatıraları anlatması,öğretmenlerin de öğrencilerle yaşadıkları unutulmazanları hemalkışlandı ve hem de duyguluanlarınyaşanmasına neden oldu.

Yılsonu veda etkinliğine öğrenciler tam kadro katılırken, Okulmüdürü Murat HüseyinGenç, Mudur yardımcısıİlter Kılıçoğlu, İngilizce öğretmeni GökçenBaykan, Matematik öğretmeni Hatice Furat, Türkçe öğretmeni Firdevs Kaya, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kürşat Ay, Fen öğretmeni Derya Bulut ve Din Bilgisi öğretmeniNurcan Akçay’da öğrencilerin bumutlu gününde yanlarında idi.

Etkinlikte öğrenciler okul müdürü Murat Hüseyin Genç’e birAtatürkSiluetiiçerenhediye takdimederken, Öğrencilerde öğretmenlerine emekleri içinteşekkürederek tektek çiçek verdiler.

Etkinliksonunda okula veda pastasınıöğrenciler hepbirliktekestilerve öğretmenlerinekendielleriile ikramda bulundular.

OkulMüdürüGenç öğrencilere yönelik yaptığıkonuşmasında“Acısı vetatlısı ile Ortaokulmaceranıza noktakoyup,yaşamanızda yenibirsayfaya merhaba diyorsunuz. Sakınokumanın-araştırmanın-öğrenmenin peşini bırakmayın.Önünüze daimahedefler koyun ve bu hedeflere ulaşmak için öğrenimhayati boyunca düzenliyaşama-düzenliçalışmasaygı ve sevgiyi hayatinizin en önemliilkesi edinin. Bizgörevimizi tamamlamanınmutluluğunu yaşıyoruz ve sizin gelecek yaşantınızda sizlerden gelecek başarı haberleriniz bizimsevincimiz olacaktır. Yeni yaşamınızda sizlere başarı ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Etkinliğinkalan bölümünde de öğrenciler gönüllerince eğlenerek geçirdiler.