Artvin'den Haberler

ARHAVİ’DE ÖĞRENCİLERİN RESİM SERGİSİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

 

Hacılar İlk Ve Ortaokulu’nda Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Koridorları Ve Resim Sergisinin Açılışı Yapıldı

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Hacılar İlk ve Ortaokulu’nun 2017-2018 eğitim öğretim yılı, yılsonu etkinlikleri çerçevesinde resim sergisi sunuldu.

Resim sergisinin yanında Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi koridorlarının da açılışının yapıldığı programa Arhavi Belediye Başkan Vekili H. Tahsin Kurdoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Okul Müdürü Levent Toraman, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Açılış kurdelesini Başkan Vekili Kurdoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslanoğlu ve Okul Müdürü Toraman birlikte kesti. Hacılar İlk/Ortaokulu öğrencilerinin okulun çok amaçlı salonunda hazırladıkları ve el becerilerini sundukları resim sergisini gezen protokol üyeleri emeği geçen öğretmen ve öğrencileri tebrik etti. Ardından Türkçe, Sosyal Bilgiler ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi koridorları gezildi. Öğretmenlerin koordinesinde öğrenciler tarafından oluşturulan koridorlarda bir dönem boyunca önemli ve ilgi çekici konuların toplandığı Türkçe, Sosyal Bilgiler ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi koridorları programa gelenler tarafından ilgiyle incelendi.