Artvin'den Haberler

ARTVİN BELEDİYESİNE KAYIP CÜZDAN TEŞEKKÜRÜ

 

Hayati Akbaş

ARTVİN- Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri içerisinde bir miktar para, kimlik, kredi kartı, ehliyet ve öğrenci belgesi bulunduğu cüzdanını eksiksiz olarak sahibine teslim etti.

Çoruh Park’ta Artvin Belediyesi temizlik görevlisi Süleyman Haser, tarafından bulunan cüzdan Zabıta ekiplerine teslim edildi.  Zabıta Müdürlüğü ekipleri de cüzdanıda bulunan kimlik sayesinde sahibine ulaşmak için harekete geçti. Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi öğrencisi Can Kumru’ya ait olduğu anlaşılan cüzdanı sahibine vermek için Artvin Belediyesi tarafından Çoruh Park’ta kurulan iftar çadırında görevlilerce kayıp cüzdan anonsu yaptırılarak Can Kumru’un Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden ulaşabileceği duyuruldu.  Bunun üzerine Can’a arkadaşları telefonla ulaşarak cüzdanını bulunduğu müjdesini verdi.

“Tam ümidimi kaybetmişten gelen telefon beni sevince boğdu”

Artvin Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden kaybettiği cüzdanı eksiksiz teslim alan Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi öğrencisi Can Kumru,  mutluluğunu ifade ederek “Cüzdanımdan tam ümidimi kesmişken gelen telefon ile büyük sevinç yaşadım. Cüzdanımı bulan Süleyman beye ve sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Artvin insanının ne kadar güvenilir olduğunu bir kez daha görmüş oldum ” dedi.