Artvin'den Haberler

ARTVİN BOĞACILAR SPOR KULÜBÜNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

 

Artvin Boğacılar Spor Kulübü olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulda Kenan Köse başkan seçildi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Boğacılar Spor Kulübü olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulda Kenan Köse başkan seçildi.

Artvin’de bir birinden önemli faaliyetler yapan, özelikle Türkiye Boğa Güreşleri Şampiyonasıyla isimlerinden sıkça söz ettiren Artvin Boğacılar Spor Kulübü genel kurulunu gerçekleştirdi. Kulüp binasında gerçekleşen genel kurulda iki yıl üstte yönetimiyle birlikte Türkiye şampiyonasıyla ilimizi ve boğa güreşlerini Türkiye’ye hatta dünyaya tanıtan Haluk Koçer aday olmazken görevi Kenan Köse devraldı.

Tek liste şeklinde gerçekleşen, genel kurulda gündem maddeleri tek tek ibra edildi. Yapılan seçimde ise Kenan Köse yeni başkan ve listesi yönetim kurunu oluşturdu.

Seçimin ardından Kenan Köse yaptığı açıklamada, “2’inci genel kurlumuzu tamamlamış bulunmaktayız. 2 yıldır görevini başarıyla yapmış olan başta Haluk Koçer başkanımız ve yönetimini canı gönülden kutlar teşekkür ederim.

Bugün ki seçimimizde bizleri yalnız bırakmayan kulüp üyelerimiz, misafir olarak katılan dostlarımız ve arayan soran tebrik eden herkeseçok teşekkür ediyorum. Çıktığımız bu yolda Artvin’imiz ve boğacı kardeşlerimiz için elimizden geleni yapacağız inşallah.Şimdiden yeni yönetimiz Artvin’imize Boğacılara hayırlı uğurlu olsun” dedi.