Artvin'den Haberler

ARTVİN ÇORUH SPOR KULÜBÜ, NEŞE KARAHAN’LA KAHVALTIDA BULUŞTU

 

Artvin Çoruh Spor Kulübü Borçkaspor maçı öncesi kahvaltı programının konuğu Yeşil Artvin Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nur Neşe Karahan ve Yönetim Kurulu üyeleri idi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Çoruh Spor Kulübü Borçkaspor maçı öncesi kahvaltı programının konuğu Yeşil Artvin Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nur Neşe Karahan ve Yönetim Kurulu üyeleri idi.

Artvin Çoruhspor Kulübü Borçkaspor Kulübü ile oynayacağı Amatör lig mücadelesi öncesinde Artvin Çoruhspor Kulübüne ait olan Kahvaltı ve Lokal Salonunda müsabaka öncesi kahvaltı organizasyonunda Yeşil Artvin Deneği Başkanı Nur Neşe Karahan ile yönetim kurulu üyeleri sporcularla birlikte kahvaltı yaptı.

Artvin Çoruhspor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz kahvaltı da yaptığı açıklamada;“Yeşil Artvin Derneği Başkanı Sayın Nur Neşe Karahan ve yönetim kurulu üyelerine kahvaltı organizasyonumuza katıldıkları için teşekkür ederiz. Yeşil Artvin Derneğine Artvin’imizin yaşanılır bir bölge olarak kalması ve doğamızın korunması için göstermiş oldukları mücadele den dolayı tebrik ediyorum ve geleceğimiz olan gençlerin Artvin iline doğasına, tabiatına sahip çıkmak zorunda olduklarını özellikle belirtmek istiyorum.” dedi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün organize ettiği kahvaltı programında Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan’da burada açıklamalarda bulundu. Artvin Çoruh Spor Kulübüne kahvaltıya davet ettiği ve gençlerle buluşma fırsatı verdiği için Başkan Murat Yılmaz’a teşekkür etti.

“Gençlere Artvin doğasının insanlığa sunulan yaşanabilir güzel bir yer olduğunu, Artvin’in yemyeşil yaylaları, tertemiz havası, kiliseleri, manastırları, şelalesi,kanyonu, dağı ve mesire alanlarıyla eşi benzeri bulunmayan dört mevsimi ile kesinlikle görülmeye değer, yaşanacak bir yer olduğunu belirtti. Sürdürülen yaşam mücadelesi hakkında da bilgi veren Karahan mücadelenin devam ettiğini, yapılacak çok şey olduğunu ve mücadelenin bitmesinin mümkün olmadığını belirtti. Doğal sımsıcak Artvin insanı,kültürüyle, bitki örtüsüyle, ,bu toprakları görenleri büyüleyen cennette miyim diye kendine sormak isteyenlerin yaşayacağı veya geleceği yerdir. Yaşadığımız yer ve bu güzel doğayı her zaman korumalıyız. Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne bugünkü ve bundan sonraki müsabakalarında başarılar diliyorum.” dedi.