Artvin'den Haberler

ARTVİN HOPASPOR HOCA İLE YOLLARINI AYIRDI

 

Artvin Hopaspor’da bir türlü yakalanamayan başarı grafiği sonunda Teknik direktör İbrahim Tolgay Kerimoğlu ile yolların ayrılmasını da beraberinde getirdi.

Hayati Akbaş

HOPA– Artvin Hopaspor’da bir türlü yakalanamayan başarı grafiği sonunda Teknik direktör İbrahim Tolgay Kerimoğlu ile yolların ayrılmasını da beraberinde getirdi.

Artvin Hopaspor’un kendi sahasında almaşı gereken puanları alamaması, deplasmanlarda oynanan iyi oyunlarında puan olarak artı hanesine yazılamaması taraftarında tepkisini çekti. Son olarak Ligin sonralarında bulunan Tepecikspor’da son dakika son dakikada yenilerek takımın 3 puan kaybetmesi bardağı taşran nokta olmuştu.

Artvin Hopaspor yönetimi de bu gelişmeler üzerine toplanarak Hocayla karşılıklı anlaşılarak yolların ayılması kararı aldı. A.Hopaspor tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sezon başında kulübümüzle çalışmaya başlayan teknik direktörümüz İbrahim Tolgay Kerimoğlu ile karşılıklı anlaşma sonucunda yollarımız ayrılmıştır. Alınan kararın camiamıza hayırlı olmasını diler, İbrahim Tolgay Kerimoğlu’na teşekkür ederek bundan sonraki hayatında başarılar dileriz”

Artvin Hopaspor’da yaşanan bu ani gelişme sonrası şimdi gözler “yeni Hoca kim olacağa” çevrildi. Yönetimin kısa sürede Hoca boşluğunu dolduracağı ve çeşitli görüşmelerin yapılmaya başlandığı öğrenildi.