Artvin'den Haberler

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİNDEN TEŞEKKÜR

Artvin Hopaspor kulübü yayınladığı bir mesaj ile Başkan Mubin Çakmak’a bir kez daha teşekkür etti.

Hayati Akbaş

HOPA- Artvin Hopaspor kulübü yaptığı olağan Genel kurul ardından tekrar göreve devam diyen Başkan Mubin Çakmak’a ve taraftarlarına teşekkür ederek “Asıl zor olan şimdi başlıyor, bu zorlu süreçte elele vererek örnek dayanışmayı bir kez daha spor camiasına gösterme zamanıdır denildi.

Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu olarak yayınlanan Basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Başarı fedakârlıklarla gelir. 2017- 2018 Spor toto BAL sezonunda 18 kişilik yönetim kadromuzla yola çıkmıştık. Bu uzun soluklu yolda inanılmaz heyecanlar İnanılmaz güzellikler yaşadık. Spor Toto BAL ligi oldukça çekişmeli geçen büyük bütçelerin harcandığı bir sezon idi.

Büyük emekler harcanarak en fazlada cefakar taraftarlarımızın inanılmaz sahiplenmesi ile gönüllerimizi birleştirerek futbol camiasında ses getirerek yıllardır özlemini çektiğimiz profesyonel 3. Lige çıkmış olduk.

Bu kenetlenmeyi, bütün kalmayı, birlik olmayı sağlayan zor şartlarda hep kendini siper eden her zaman sevgiyi saygıyı mütevaziliği ön planda tutan başkanımız Mubin Çakmak’a tekrar teşekkür ediyoruz.

2017-2018 Spor Toto BAL sezon öncesi başkanımızın bir sezon olabileceği vurgusunun temelinde yaklaşık 3 yıldır ritim bozukluğu yaşamasıydı. 2017-2018 sezon içinde de başkanımız bazı dönemlerde ilaç tedavisi almış olup mücadele disiplinimizden taviz vermeden yola devam edilmişti. Başkanımızın sağlık sorunu olmasına rağmen kedisine yapılan çağrılara kayıtsız kalamamıştı. Başkanımızın kısa süre önce kalp ritim sorunu tekrar hareketlenmiş olup tedavi sürecine başlamıştır. Başkanımız kontrol amaçlı yurt dışına gidip temennimiz kısa sürede dönecektir. Başkanımız sağlık sorunları nedeni ile başkanlığa ara vermek istese de camia olarak başkanımızın ismini bir sezon daha birinci sırada bizimle olsun istedik. Başkanımızın tedavi süreci tamamlanınca biz inanıyoruz ki aynı enerjisi ile yine bize destek olacak başkanımızın yol haritası ile güzel günler görmeye devam edeceğiz. Başkanımızın tedavi süreci tamamlanana kadar fazla yormayıp yıllarını kulübümüze vermiş her türlü fedakârlığı yapmış Oğuz Çapkınoğlu başkanımızın önderliğinde her zaman ki heyecanımızla yolumuza devam edeceğiz.

2018 -2019 TFF 3.lig futbol sezonunda daha disiplinli daha planlı olmak zorundayız. İsimler gelip geçicidir. Asıl olan Artvin Hopaspordur.2018-2019 sezonun da iyi futbolun yanında alt yapı ve kurumsallaşmak adına da çok çalışmamız gereken bir sezon olacaktır.

Tüm taraftar ve camiamızla birlikte inanarak güzel günlerimiz olmasını temenni ediyoruz. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Çünkü Artvin Hopa sporuz. Artvin Hopaspor Kulübü”