Artvin'den Haberler

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİNDEN VALİ YILMAZ DORUK’A ZİYARET

 

Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak ve Yönetim Kurulu üyeleri Vali Yılmaz Doruk’u makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Hayati Akbaş

ARTVİN- Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak ve Yönetim Kurulu üyeleri Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Mubin Çakmak, Ekim ayında Artvin valisi olarak İl’e atanan Vali Doruk’a Yönetim kurulu üyeleri ve camia olarak görevinde başarı diledi. Ziyarette Başkan Mubin Çakmak Vali Doruk’a Artvin Hopaspor ile ilgili detaylı bilgiler vererek, Uzun yıllar hayalini kurdukları Artvin’in de Profesyonel ligde bir takımı olması hayalini gerçekleştirdiklerini, takım olarak güçlü bir takım kurduklarını, amaçlarının profesyonel liglerde kalıcı olmak istediklerini, Yönetim kurulu olarak her türlü fedakârlığı yaptıklarını, kendileri açısından İl’in takımlarına sahip çıkma bilincinin geliştirilmesi olduğunu ifade etti,

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Vali Doruk, “Artvin Hopasporun profesyonel futbol liginde tek temsilcimiz olması nedeni ile ilimizin tanıtımı için önemli bir camia olduğunun bilincinde olduklarını, ellerinden geldiği desteği planlamaya çalışacağını” belirtti.

Artvin Hopaspor yönetim Kurulu Başkanı Mubin Çakmak Vali Doruk’u Destek mesajları için Teşekkür ederek, Hopa İlçe stadındaki önümüzdeki haftalarda oynanacak bir karşılaşmaya davet etmesi ardından sona erdi.