Artvin'den Haberler

ARTVİN HOPASPORUN ÖNEMLİ BİR MİSAFİRİ VARDI.

 

SADİ TEKELİOĞLU’NDAN A. HOPASPORA ZİYARET

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor kulübünün ziyaretçilerinin ardı arkası kesilmiyor. Kongre sonrası yeniden göreve devam kararı veren Yönetime bu defa Spor kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Türk sporunun önemli teknik adamlarından olan ve uzun yıllar Trabzonspor’da teknik direktörlük görevinde de bulunmuş olan Sadi Tekelioğlu Hopa’ya gelerek kulübü ziyaret etti. Artvin Hopaspor yönetim kurulu üyeleri tarafından sıcak bir ortamda karşılanan Tekelioğlu, A. Hopa sporu 3. Lige çıkmasından dolayı tebrik etti ve kongre sonucu yeniden göreve devam eden yönetime de başarılar diledi.

Artvin Hopaspor Kulübü yöneticilerinden Alişan Topaloğlu ’da Tekelioğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek “Sizi Hopa’mızda ve kulübümüzde görmekten büyük mutluluk duyduk. Tecrübenizle, yaşattığınız güzelliklerle siz her zaman gönüllerde taht kurmuş bir isimsiniz. Başkanımız sağlık sorunları nedeniyle kısa bir süreliğine aramızda değil. Şu an tedavisi de devam ediyor. Ziyaretinizi, iyilik ve geçmiş olsun mesajlarınızı kendisine ileteceğiz. Tekrar ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, sezon başladığında A. Hopa sporumuzun karşılaşmalarında sizleri de şeref tribünümüzde aramızda görmekten memnuniyet duyacağız” dedi.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişi ve iyilik dilekleri ardından sona erdi.