Artvin'den Haberler

ARTVİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BATUM’DAKİ TÜRK OKULUNA ZİYARET

 

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Batum Türk Okulunu Ziyaret Etti

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Batum’da faaliyet gösteren Batum Türk Okulunu ziyaret etti.

Ziyarete Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Döne, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Sinan Soylu, Özcan Köse, Ahmet Bürlükkara, İl Milli Eğitim Maarif Müfettişi Murat Özkan, Hopa İlçe Milli Eğitim Şube müdürü Ümit Aslan da katıldılar.

Batum Başkonsolosu Makbule Koçak’ın; Başkonsolosluk makamında ziyaret edilmesinin ardından Batum Türk Okulundaki öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelindi.

Artvin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle Artvin Halk Eğitim Merkezindeki öğretmen ve usta öğreticilerin emekleriyle hazırlanan hediyelerin takdimiyle devam eden ziyarette hem öğretmenler hem öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı.

Ziyaret, Batum Türk Okulunda görev yapan öğretmenlerin hazırlamış oldukları 24 Kasım Öğretmenler günü temalı klibin izlenmesiyle devam etti.

Öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Kahveci, öğrencilere çalışmalarında başarılar dileyerek, öğretmenlere teşekkür etti.