Artvin'den Haberler

ARTVİN İL MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR HOPA’DA DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARINI ZİYARET ETTİ

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Hopa Yavuz Selim Ortaokulu ve Hopa Atatürk Anadolu Lisesinde açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek derslere katıldı.

Hayati Akbaş

ARTVİN– Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Hopa Yavuz Selim Ortaokulu ve Hopa Atatürk Anadolu Lisesinde açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek derslere katıldı.

22 Ocak 2021 itibari ile ilimiz genelinde açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında 8 ve 12. Sınıf öğrenciler ile mezunlar yüz yüze eğitim alıyorlar.

Hopa’da açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, derslere katılarak öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Öğrencilere seslenen Acar, salgın ile mücadele kurallarına uymanın önemini hatırlattığı konuşmasında gayret ve motivasyonun önemine vurgu yaparak “Burada olmanız hedefinize ulaşmak için gayret ettiğinizi gösteriyor. Kalan sürede zamanı verimli kullanarak, gayretinizi arttırarak önümüzdeki süreci avantaja çevirebiliriz” dedi.

Müdürlükçe hazırlıkları tamamlanan konu tekrarı ve soru çözümü içeriklerinin yakında öğrencilerin kullanımına sunulacağını belirten Acar öğrenci ve öğretmenlere başarı dileklerinde bulunarak ziyaretlerini sonlandırdı.

Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’a Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın eşlik etti.