Artvin'den Haberler

ARTVİN’DE EĞİTİMCİLER HAFTALIK KOORDİNASYON VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Haftalık Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Koordinatör Maarif Müfettişi ve Şube Müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Haftalık Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Koordinatör Maarif Müfettişi ve Şube Müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

Telekonferans yöntemiyle düzenlenen toplantı ilimiz genelinde okul ve eğitim kurumlarında yürütülen salgın ile mücadele çalışmalarının değerlendirilmesiyle başladı.

Toplantıda merkezi sınavlara hazırlık sürecinde yürütülen çalışmalar, LGS-YKS kapsamında okullarda yapılan çalışmaların izlenebileceği BİLGE web platformu, destekleme ve yetiştirme kursları, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında yapılan çalışmalar ve çevrim içi öğretmen eğitimleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin sorumlu oldukları birimlerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vermelerinin ardından sağlık ve başarı dilekleriyle sonlandırıldı.