Artvin'den Haberler

ARTVİN’DE KAZIM KARABEKİR CADDESİNİN YOLU GENİŞLETİLİYOR

ARTVİN’DE KAZIM KARABEKİR CADDESİNİN YOLU GENİŞLETİLİYOR

Artvin Şehir merkezine giriş yollarından biri olan Çayağzı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi yolu genişletiliyor.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Şehir merkezine giriş yollarından biri olan Çayağzı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinde yapılacak olan kanalizasyon alt yapı çalışmaları kapsamında bu caddedeki araç yolu genişletiliyor.

Artvin Belediyesi şehir genelindeki alt yapı hizmetlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda, Çayağzı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinde, geçecek olan kanalizasyon alt yapı çalışmalarını fırsata çevirerek buradaki dar ve tek aracın geçmekte zorlandığı araç yolunu genişletme çalışmalarına başlatıldı.

Araç yolu genişletme çalışmaları tamamlanana kadar cadde araç trafiğine kapatılacak. Araç trafiği Fevzi Çakmak Caddesi üzerinden sağlanacak.

Şehrin gelecek 50 yılını planladığını ifade eden Belediye Başkanı Demirhan Elçin, “şehrin geleceğini planlarken alt yapı çalışmaları sancılı bir şekilde ilerliyor. Bu süreçte tüm hemşerilerize göstermiş oldukları sabır ve anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı sokak ve caddelerimizde üst yapı çalışmalarını hazırlamış olduğumuz program dâhilinde teker teker tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine sunuyoruz.” dedi