Artvin'den Haberler

ARTVİN’DE “NEFES AL, HAREKET ET, YAŞADIĞINI FARK ET”

 

Artvin Halk Sağlığı Müdürlüğü, “nefes al, hareket et, yaşadığını fark et” sloganıyla Sağlıklı Beslenme ve Hareketli hayat programlarına devam ediyor.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Halk Sağlığı Müdürlüğü, “nefes al, hareket et, yaşadığını fark et” sloganıyla Sağlıklı Beslenme ve Hareketli hayat programlarına devam ediyor.

Düzenlenen yürüyüşe Ardanuç Kaymakamı Abdil Koç, eşi Tuğba Koç, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Ayşenur Alper Gürz, hastane müdürü Murat Tekin, hastane personeli ve vatandaşlar katıldı.

Artvin Halk Sağlığı Müdürlüğü Ardanuç İlçe Entegre hastanesi tarafından “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli hayat”  programı kapsamında,  Pulmuner Rehabilitasyon haftası sebebi ile “Derin Bir Nefes Al” temalı yürüyüş düzenlendi.

Artvin Halk Sağlığı Müdürlüğü Ardanuç İlçe Entegre hastanesi tarafından yapılan açıklamada, “Yürüyüş kaymakamlık binası önünde başlayıp, terminal çevresi güzergâhını takiben ilçe jandarma karakolu önünde sona erdi. Sayın kaymakamımıza ve katılımcılara teşekkür ederiz” ifadelerine yer veridi.