Artvin'den Haberler

ARTVİN’İN ALTIN KIZLARI DEPLASMANDA GALİP

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar 2. Liginde Mücadele eden Artvin 7 Mart Spor Kadın Hentbol takımı deplasmanda Van Hentbol Spor Kulübü takımını 19-37’lik net skorla mağlup etti.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar 2. Liginde Mücadele eden Artvin 7 Mart Spor Kadın Hentbol takımı deplasmanda Van Hentbol Spor Kulübü takımını 19-37’lik net skorla mağlup etti.

Türkiye Kadınlar Hentbol 2. ligi üçüncü hafta müsabakasında deplasmanda Van Hentbol Spor Kulübü ile karşılaşan Artvin Temsilcisi 7 Mart Spor Kadın Hentbol takımı etkili başladığı maçı oyun disiplininden taviz vermeyerek 19-37 kazandı.

Müsabaka sonrası kısa bir açıklama yapan 7 Mart Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Murat Ülker; Lige çok iyi giriş yaptık ikide iki ile başladık işler istediğimiz gibi gidiyor bugüne gelirsek iyi oynadık iyi bir galibiyet aldık sporcularımı kutluyorum ancak sevincimizi yaşayamadık, Ordu Gençlerbirliği takımının kaza haberi bizi yıktı, maalesef kaybettiğimiz sporcularımız var, Allahtan rahmet ailelerine sabır diliyorum, Yaralılara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, Türk Hentbolunun başı sağ olsun.

Ülker Açıklamasının devamında Artvin Milletvekili Av. Erkan Balta’ya Artvin Belediye Başkanımız Demirhan Elçin’e ve Artvin Hal Manava desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum, önümüzdeki Hafta sonu 8 Aralık Pazar Günü Saat  13;00’da Artvin Çoruh Üniversitesi 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonunda Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü ile karşılaşacağız bu önemli müsabakaya tüm Artvin halkını davet ediyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı.