Artvin'den Haberler

BANDIRMA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN ATATÜRK HEYKELİNE ZİYARET

 

Bandırma Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Dünyanın En Büyük Atatürk Heykelini Ziyaret ettiler.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Basın ve Kamuoyu oluşturma platformu projesi kapsamında Artvin’e gelen Bandırma Gazeteciler Cemiyeti bünyesinde ki basın mensupları Artvin’de bir takım ziyaretlerde bulundu. İki gün Artvin’de kalan basın mensupları, programın son gününde dünyanın en büyük Atatürk heykelini ziyaret ettiler.

Aralarında Bandırma Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaan Bingül, İkinci Başkan Ozan Ertuğruk, Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Öğretim üyesi Yasin Nuri Çakır, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Müdürü Yılmaz Uzun ve Cemiyet Üyeleri dünyanın en büyük Atatürk heykelinin görkeminde oldukça etkilendiler.

Artvin’de görev yapan basın mensupları misafirlerine, heykel hakkında genel bilgiler verdiler. Bandırma gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaan Bingül Artvin gezisinin oldukça verimli geçtiğini ifade ederek, “ İçinde samimi insanların bulunduğu çok güzel bir coğrafyanız var.  Ziyaretlerimizde bizimle ilgilenen başka Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve yönetimine, bölgede görev yapan basın mensuplarına Belediye başkanına, Şavşat belediye başkanına, kaymakamımıza hepsine çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Dünyanın En büyük Atatürk heykeliyle bol bol fotoğraf çeken basın mensuplar ziyaretlerini tamamladıktan sonra ilimizden ayrıldılar.