Artvin'den Haberler

BAŞKAN ACAR’DAN MERSİN’DE ARTVİN’LİLER DERNEĞİNE ZİYARET

Şavşat Belediye Başkanı Nihat bir dizi ziyarette bulunmak üzere gittiği Mersin’de, Mersin Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Hayati Akbaş

ŞAVŞAT- Şavşat Belediye Başkanı Nihat bir dizi ziyarette bulunmak üzere gittiği Mersin’de, Mersin Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Şavşat Belediyesi adına istişare ve incelemelerde bulunmak üzere Mersin’e giden Belediye Başkanı Nihat Acar, Başkan Yardımcısı Ümit Coşkunoğlu ve Yazı İşleri Müdürü Filiz Özcan ile birlikte Mersin Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettiler. Dernek Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Nihat Acar, dernek yönetimi ile birlikte Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ve Kardeş Belediye Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’i makamında ziyaret ettiler.

Karşılıklı görüş alışverişinin bulunduğu ziyarette Başkan Acar yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Seçer’e bilgiler verdi.. Başkan Seçer ’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Teşekkür etti.