Artvin'den Haberler

BAŞKAN AKÇİÇEK İSTANBUL’DA

BAŞKAN AKÇİÇEK İSTANBUL’DA

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek İlçe’nin gelişimi için hazırladığı projelere destek arayışı için İstanbul’da bir dizi ziyaret yaptı.

Hayati Akbaş

İSTANBUL-Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek İlçe’nin gelişimi için hazırladığı projelere destek arayışı için İstanbul’da bir dizi ziyaret yaptı.

Başkan Akçiçek ilk olarak Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i ziyaret ederek projelendirdiği festival alanı için destek talebinde bulundu. Başkan Genç Kemalpaşa’nın yeni İlçe olmasından dolayı noksanlarının olabileceğini ifade ederek, kendilerine düşen sorumluluğunda imkânlar ve yapılabilirlik dahilinde destek olmaktır. Ergül Başkana ziyaretinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Başkan Akçiçek ikinci ziyaretini de Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç’a yaptı. Maltepe belediye encümeni Cevahir Efe Akçelikile birlikte Ali Kılıç’ı makamında ziyaret eden Akçiçek projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Kılıç’ta projeleri inceleyeceklerini ve bu şirin ilçemize ve dostum Ergül Başkan’a destek olacaklarını söyledi.

Başkan Akçiçek günün son ziyaretini deİBB Ulaştırma Daire Başkanı Utku Cihan ve Ulaştırma Müdürü Metin Civelek’e yaptı. İstanbul’u her ziyaretinde dostları ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Akçiçek Genel cerrah Dr.Mehmet Karabulut’u da ziyaret ettiğini ifade ederek “Dostlarla sohbet insana ayrı bir mutluluk veriyor. Biz yeni İlçeyiz ve sorunlarımızı kendi öz kaynaklarımızla çözmede yetersiz kalıyoruz. Yeri geliyor dost ve kardeş belediyelerden destek taleplerimiz oluyor. Sağ olsunlar bizleri sevindirerek memleketimize-memleketlerine gönderiyorlar. Biz ne yapıyorsak Şirin İlçemiz Kemalpaşa’mızı dahaileri noktalara taşımak için yapıyoruz. Tekrar sıcak ve samimi ilgi ve destekleri için Kemalpaşa halkı adına kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.,