Artvin'den Haberler

BAŞKAN AKÇİÇEK’İN KADIN KONUKLARI VARDI

Artvin ve İlçelerin CHP’li kadın kolları başkanları Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamında ziyaret ettikten sonra esnaf ziyaretinde bulundular.

Hayati Akbaş

KEMALPAŞA- Artvin ve İlçelerin CHP’li kadın kolları başkanları Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamında ziyaret ettikten sonra esnaf ziyaretinde bulundular.

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Kadın Kolları Il Başkanı Ayşe Yavuz Dinç ve Yönetimi Artvin Merkez İlce Kadın Kolları Başkanı Dilek Çoruh ve Yönetimi, Murgul Ilce Kadın Kolları Başkanı Nezahet Yıldırım ve Yönetimi, Arhavi Kadın kolları başkanı Selma Kekeva ve Yönetimi Ardanuç Kadın kolları başkanı Emine Avcı Erden ve Yönetimi, Hopa Kadın kolları Başkanı Duygu Kotil ve Yönetimi, Kemalpaşa Kadın Kolları Başkamı Kadriye Civelek ve Yönetimi Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamında ziyaret ettiler.

Başkan Akçiçek tarafından sıcak bir ortamda karşılanan Başkanlara “Sizleri İlçemizde görmekten büyük memnuniyet duydum. Hoş geldiniz” dedi. Başkan Akçiçek ziyaret sırasında Kemalpaşa’da göreve başladıklarından bu tarafa yaptıkları çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Artvin ve İlçelerin CHP’li kadın kolları başkanları Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamında ziyaret ettikten sonra beraberlerinde Belediye yazı işleri Müdürü Cengiz Yağcı ve İlçe Başkanı Taner Çakır olduğu halde Kemalpaşa’da esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra İlçe’den ayrıldılar.