Artvin'den Haberler

BAŞKAN ÇAKMAK’TAN TFF Y.K. ÜYESİ ALİ DÜŞMEZ’E ZİYARET

 

Artvin Hopaspor Y.K. Başkanı Mubin Çakmak TFF Yönetim ve İcra kurulu Üyesi, TASKK Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı, İASFK İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Genel Başkanı Ali Düşmez’e ziyaret

Hayati Akbaş

İSTANBUL-A. Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak Spor Kamuoyunun yakından tanıdığı isimleri ziyaret etmeye devam ediyor. Çakmak bu defa da geçtiğimiz yıl Hopa’ya gelerek Hopa İlçe stadında Hopaspor karşılaşmasını da izleyen, TFF Yönetim ve İcra kurulu Üyesi, TASKK Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı, İASFK İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Genel Başkanı Ali Düşmez’i makamında ziyaret etti.

Çakmak ziyarette Düşmez’in yılını ve kutlayarak, TASKK Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu başkanlığına seçildiği için tebrik ederek başarılar diledi. Çakmak Artvin Hopaspor Kulübü ve takımın şu anki durumu hakkında bilgiler verdi.

TASKK Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı, İASFK İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Genel Başkanı Ali Düşmez ziyaretlerinden dolayı Başkan Çakmak’a teşekkür ederek “sporun güzelliklerinin ön plana çıkması gerektiği dostluk, kardeşlik ruhu ile müsabakaların şölen havasında geçmesi gerektiğinin önemine değindi.

Başkan Mubin Çakmak’ta  “Artvin Hopaspor kulübü olarak bizde TASKK Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu başkanlığına seçilen Sayın Ali Düşmez beyi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz” dedi..