Artvin'den Haberler

BAŞKAN KURDOĞLU TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR…

BAŞKAN KURDOĞLU TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR…

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu yaşanan sel felaketinde ilçeye yardıma gelen belediyelere teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu yaşanan sel felaketinde ilçeye yardıma gelen belediyelere teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

Sel felaketinin yaralarının sarılması adına ilçeye pek çok kamu kurumu, sivil toplum kuruluşları ve belediyeler acil alınması gereken önlemler için adeta akın etmişti.

Belediye başkanı Vasfı Kurdoğlu yapılan yardım ve destekler nedeni ile geçtiğimiz günlerde başlattığı teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Geçem haftalarda, Erzurum, Diyarbakır, Van, Tuşba, Edremit belediyelerine yaptığı ziyaretlerin ardından bu kez de Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Beşikdüzü Belediyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Murat Zorluoğlu, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ile bir araya gelerek, yapılan katkı ve destekleri nedeni ile kendilerine ve tüm belediye çalışanlarına şahsı ve ilçe halkı adına teşekkürlerini iletmişti.

Başkan Kurdoğlu bu defa da Merzifon ve Atakum Belediyelerini ziyaret ederek teşekkür etti. Kurdoğlu yaptığı açıklamada “Yaşadığımız sel afetinde ilk günden itibaren araç ve personel desteğiyle yaralarımızı kısa sürede sarmamıza büyük destek veren Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı ve Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi makamlarında ziyaret ederek Arhavililer adına teşekkür ettim”dedi.