Artvin'den Haberler

BAYRAKTUTAN 15 TEMMUZ MESAJI YAYINLADI

CHP Artvin Milletvekili ve YDB Başkanı Av. Uğur Bayraktutan “Parlamenter Demokrasimize sahip çıkarak terör örgütünün hain darbe girişimine karşı direnen Şanlı Ordumuzun mensuplarına şükranlarımı iletiyorum”.

Hayati Akbaş

ANKARA-CHP Artvin Milletvekili ve YDB Başkanı Av. Uğur Bayraktutan yayınladığı 15 Temmuz mesajında “Parlamenter Demokrasimize sahip çıkarak terör örgütünün hain darbe girişimine karşı direnen Şanlı Ordumuzun mensuplarına şükranlarımı iletiyorum” dedi.

Bayraktutan mesajında şu ifadelere yer verdi:  “CHP’nin her dönemde yol göstericileri olmuştur. Bazen gelmiştir Deniz Baykal olmuştur. Bazen gelmiştir yol göstericimiz Bülent Ecevit olmuştur. Bazen gelmiştir yol göstericimiz İsmet İnönü olmuştur. Her zaman yol göstericimiz Cumhuriyetimizin banisi Mustafa Kemal Atatürk olmuştur ama CHP’lilerin yol göstericileri asla Fettullah Gülen ve yandaşları olmamıştır, olmayacaktır !!

Demokrasiye ve laikliğe düşman alçak bir örgütün yaptığı #15Temmuz alçak darbe girişiminin 3. yıl dönümünde;Egemenliğin Kayıtsız Şartsız Milletin Olduğunu bir kez daha kahramanca gösteren halkımız başta olmak üzere, bombalara aldırış etmeden Meclise koşan Gazi Meclisimizin değerli mensuplarına, Parlamenter Demokrasimize sahip çıkarak terör örgütünün hain darbe girişimine karşı direnen Şanlı Ordumuzun mensuplarına şükranlarımı iletiyorum.

Askeri ve Sivil tüm darbeleri lanetliyor; Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in şahsında tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum”.