Artvin'den Haberler

HOPA KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

 

Hopa Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı Birlik 2018 yılı Meclis Olağan Genel Kurul Toplantısı Kaymakam Abdurrezzak Canpolat’ın Başkanlığında yapıldı.

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı Birlik 2018 yılı Meclis Olağan Genel Kurul Toplantısı Kaymakam Abdurrezzak Canpolat’ın Başkanlığında yapıldı.

Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclisinin 2018 Yılı dönem başı toplantısı yapıldı.17 köy muhtarları ile İl Genel Meclisi Üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda Köylere Hizmet Götürme Birliğinin faaliyetlerinin değerlendirilmesinin ardından 2018 ve 2019 yılı dönemi birlik encümen üyelerinin seçimi yapıldı.

Yapılan seçimde 2 İl Genel Meclis üyesi ve 2 köy muhtarı birlik encümenliğine seçildi. Kaymakam Canpolat, seçilen birlik üyelerine başarılar diledi.

Yapılan konuşmalardan sonra birlik seçimine geçildi. Hopa Köylere Hizmet Götürme Birliği encümenliği seçimlerinde İl Genel Meclis Üyesi Hüsnü Çakır ve Murat Özçep, köy muhtarlarından Başköy Muhtarı Tayfun Yamak ve Yoldere Köyü Muhtarı Kenan Altınkaya birlik encümen üyeliklerine seçildiler.

Köylere Hizmet Götürme Birliğinin çalışmaları ile Meclis gündeminde yer alan maddelerin görüşüldüğü toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.