Artvin'den Haberler

HOPA TAKIMINI BAĞRINA BASTI

 

Artvin Hopaspor Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Karlıova karşılaşması hazırlıklarına devam ederken Hopa Belediye Başkanı, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve STÖ Başkanları ziyaret ederek oyunculara moral destek verdi.

Hayati Akbaş

HOPA- Artvin Hopaspor Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Karlıova karşılaşması hazırlıklarına devam ederken Hopa Belediye Başkanı, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve STÖ Başkanları ziyaret ederek oyunculara moral destek verdi.

Hopa Belediye Başkan Vekili İsmail Uzun İl Genel Meclisi üyesi Hüsnü Çakır ve Belediye Meclis üyeleri,  Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven, CHP Hopa İlçe Y.K. Üyeleri Osman Akkaya ve Recai Büyük, MHP İlçe Başkanı Cengiz Köse, İYİ Parti İlçe Başkanı Mürsel Şişman, TSO Başkanı Osman Akyürek, Motorlu Taşıyıcılar Koop. Başkanı Celil Yıldırım, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsrafil Kotil’in katıldığı ziyarette misafirleri Hopaspor Yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.

Ziyaretçiler Kulüp yöneticilerine ve Teknik Direktör İbrahim Baş ve yardımcıları ile Futbolculara geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Kelkit karşılaşmasının zorlu geçeceğini bildiklerini, buna göre hazırlık yaptıklarını söyleyen Hopaspor Y.K. üyesi Oğuz Çapkınoğlu “Oyuncularımız provokasyona gelmeden sağduyuları ile sahaya çıkıp tecrübelerini konuşturarak oyunlarını oynadılar. Sonunda sahadan 3 puanla ayrılan taraf olduk. Karşılaşma sonrası Türk futbolu adına yakışmayan saldırılar yapıldı tarafımıza. Güvenlik güçlerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz. Zamanında müdahaleleri ile bizleri ilçeden çıkarmayı başardılar. Bu olaylar Kelkit’e yakışmadı. Beklentimiz bu olayları hazırlayan ve zemin hazırlayan yöneticilerin de hak ettikleri cezaları TFF’den almaları ve bir daha böyle olaylara meydan vermemeleridir.

Biz şampiyonluğa inanan bir kadroyuz. Yönetiminden futbolcularımıza kadar bu inançla sahaya çıkıp futbolumuzu oynuyoruz. Taraftarımıza da ayrıca eşine az rastlanır örnek sayılacak destekleri için teşekkür ediyoruz.

Ziyaret ve desteğiniz bizim için çok anlamlı ve önemli oldu. Bir kentin yerel yönetimi ile siyasi partileri ve STÖ’leri ile bize sahip çıkması bizler açısından çok önemlidir. Bu anlamda hepinize Başkan ve yönetimiz adına candan teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretçilerde yaptıkları destek konuşmalarında Kelkit’te takımıza yapılan saldırıyı kınadıklarını, Hopaspor taraftarlarının da bu hafta ve kalan karşılaşmalarında Hopa’lıya yakışan olgunlukta takımlarını destekleyeceklerini, kendilerinin kalan her karşılaşmada tribünlerde yerlerini alarak takımlarını destekleyeceklerini söyleyerek başarı dilediler.

Ziyaret sonunda futbolculara Baklava ikram edildi ve başarılar dilenmesi ile ziyaret sona erdi.