Artvin'den Haberler

HOPA TSO’NUN BU DEFAKİ MİSAFİRLERİ MUHTARLAR OLDU

 

Hopa Muhtarlar Derneğinden TSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Muhtarlar Derneği Başkanı ve Pınarlı köyü Muhtarı Murat Kemal Köse, Başoba Köyü Muhtarı Ertan Yenigül, Bucak mahallesi Muhtarı Nevzat Azaklı, Başköy Muhtarı Tayfun Yamak ve Merkez Kuledibi Mahallesi Muhtarı Osman Ersoy Hopa TSO’ya ziyaret gerçekleştirerek Hopa TSO Meclis Başkanı Gökhan Bıyıklı, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ve diğer Meclis üyeleriyle bir araya geldiler.

Dernek Başkanı Murat Kemal Köse 1 Nisan seçimlerindeki başarılarından dolayı Başkan Akyürek ve Meclis üyelerini tebrik etti. Köse, ilçenin kalkınması ve gelişimi noktasındaki her projeye Muhtarlar Derneği olarak destek vermeye her zaman hazır olduklarını ifade ederek mahallerde yaşanan sıkıntılara  ve alt yapıda görülen sıkıntıların çözümü noktasında ortak paydalarda buluşarak ilçenin daha modern ve planlı-programlı gelişmesinin önemine değindi.

Akyürek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek muhtarların çok önemli görevleri olduğunu, halkla birebir iç içe oldukları için omuzlarındaki yükün ağırlığını bildiğini ifade etti. Karşılıklı sohbetin ardından heyet odadan ayrıldı.