Artvin'den Haberler

HOPA VE ARHAVİ BELEDİYE BAŞKANLARI KADINLARI SEVİNDİRDİ

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kadınlara Karanfil Takdim Ederek

Kutladı…

 

Hayati Akbaş

 

HOPA-8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın kollarıyla birlikte işyerlerini ziyaret ederek kadınlara çiçek takdim ederek kadınların Kadınlar gününü kutladılar.

Belediye Başkanı Taner Ekmekçi eşi ile birlikte yaptığı ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada “Gücüyle, duruşuyla, sevgisiyle dünyayı güzelleştiren ve toplumun temeli olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun” dedi.

.

ARHAVİ BELEDİYE BAŞKANI DA KADINLARA KARANFİL TAKDİM ETTİ.

 

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kamu kurumları ve esnaflara ziyarette bulunarak kadınlar gününü kutladı ve karanfil takdiminde bulundu.

Başkan Kurdoğlu; Arhavi belediyesi, adliye, kaymakamlık, Halk Eğitim Merkezi, devlet hastanesi, sağlık ocağı, ÇAYKUR, askerlik şubesi, banka şubeleri ve diğer kamu kurumları ile ilçe esnafını ziyaret ederek, buralarda görev yapan kadın personelin 8 Mart dünya kadınlar gününü tebrik etti.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’na CHP Arhavi Kadın Kolları Başkanı Selma Kekeva ve üyeler de eşlik ederken, ziyaretlerde karanfil takdiminde bulunuldu.