Artvin'den Haberler

HOPA VOLEYBOL SPOR KULÜBÜNDEN KAYMAKAM CANPOLAT’A ZİYARET

Hopa Voleybol Spor Kulübü Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’ı makamında ziyaret ederek kuruluşları, çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgiler verdiler.

Hayati Akbaş

HOPA– Hopa Voleybol Spor Kulübü kurucular kurulu ve hocaları toplu olarak Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’ı makamında ziyaret ederek kuruluşları, çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgiler verdiler.

Uzun süredir Hopa Voleybol Spor Kulübünün kuruluş çalışmaları için hazırlık yaptıklarını söyleyen kurucu başkan Deniz Dağıstanlı, arkadaşlarımızla bir araya gelerek süreci olgunlaştırdık ve resmi müracaatlarımızı yaparak dernek/kulübümüzünkuruluş çalışmalarını tamamladık. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

İlk ciddi etkinliğimizi ve müsabakamızı 31 Ocak – 02 Şubat 2019 tarihlerinde İlçe’mizde yapılacak olan Voleybol Bölgesel Erkekler ligi müsabıklarınaHopa Voleybol Kulübü olarak katılacağız. Bu konuda oluşturduğumuz Voleybol takımımız çalışmalarına devam etmektedir. Şahsınızı da karşılaşmamıza davet ediyoruz” dedi.

Kaymakam Abdurrezzak Canpolat’ta spora önem verdiklerini ve desteklemeye çalıştıklarını ifade ederek “İlçemiz açısından önemli bir girişime imza attığınız için sizleri tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. İmkân yarattığım sürece karşılaşmalarınızı seyretmeye geleceğim” dedi.

Ziyaret çekilen fotoğraf ardından sona erdi.