Artvin'den Haberler

HOPA’DA, HOPADAN ÇAY İFTARI PROTOKOL VE ÇAY ÜRETİCİLERİNİ BİR ARAYA GELDİ.

 

Hopa kaymakamı Ferit Görükmez, Hopa’ dan Çay Fabrikası Sahiplerinin Düzenlediği İftar Yemeğine Katıldı

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa kaymakamı Ferit Görükmez, Hopa’ dan Çay Fabrikası Sahiplerinin Düzenlediği İftar Yemeğine Katıldı. Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, İl Genel Meclisi üyeleri Hüsnü Çakır ve Murat Özçep, İlçe Müftüsü Selami Aydın, TSO Başkanı Osman Akyürek, Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven, CHP Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender ve vatandaşlar katıldı

Hopa’dan Çay Fabrikası sahipleri Necmettin Aydın ve Aslan Tatar’da iftara katılan davetlilerle yakından ilgilenerek Hoş geldiniz dediler.

İlçenin çay markası Hopa’dan Çay  hakkında misafirlere kısa bir bilgilendirme yapıldı.. Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirten Hopa’dan Çay Fabrika sahipleri Necmettin Aydın ve   Aslan Tatar,  “Ramazan ayının getirdiği bereketin bizlere yansıması dileğiyle bir araya geldik. Hep beraber böyle bereketli günlerde bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. Bugün burada bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Bu kadar insanın burada bulunması bizleri onurlandırmıştır. Bizleri kırmayarak, iftar soframıza icabet eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz” dedi.