Artvin'den Haberler

HOPA’DA “OKUYORUM, SINIRLARIMI AŞIYORUM” ETKİNLİĞİ DEVAM EDİYOR

 

Hopa Yavuz Selim Ortaokulu öğretmeni Zeynep Ocakçı tarafından yürütülen “Ben okuyorum, sınırlarımı aşıyorum” projesi bu defa da Hopaspor futbolcuları ile devam etti.

Hayati Akbaş

HOPA- Hopa Yavuz Selim Ortaokulu öğretmeni Zeynep Ocakçı tarafından yürütülen “Ben okuyorum, sınırlarımı aşıyorum” projesi bu defa da Hopaspor futbolcuları ile devam etti.

Yavuz selim ortaokulu Türkçe öğretmeni Zeynep Ocakçı tarafından yürütülen “Okuyorum sınırlarımı aşıyorum” adlı okuma projesi kapsamında bu defa da İlçe stadından Artvin Hopa sporlu futbolcularla devam etti.

Kitap okuma etkinliği Hopa İlçe stadı tribünlerinde Hopaspor yöneticileri, teknik kadro ve futbolcularla birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın ve Şube müdürleri ve Okul müdürleri, İl Genel meclisi üyesi Murat Özçep, Türk Sağlık-Sen Artvin İl Başkanı Turgut Ocakçı, Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali, Hopaspor Y.K. üyelerinden Murat Balkaya ile birlikte Kitap okudular.

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın ve şube müdürlerinin de katıldığı Kitap okuma etkinliği ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Hopaspor yöneticileri, teknik heyet ve futbolculara günün anısına kitap hediye edildi

Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın ayrıca Kelkit’te yaşanan futbolculara ve yöneticilere saldırı olayını kınayarak Eğitim camiası olarak geçmiş olsun dileklerini iletti. Aydın “Bu imkânı bize sağlayan kulüp yöneticilerimize değerli hocamıza ve futbolcularımıza teşekkür eder kalan maçlarda kendilerine üstün başarılar dilerim. Bu arada Zeynep Ocakçı hocamıza da projesini başarı ile devam ettirdiği için tebrik ediyorum” dedi..

Etkinlik sonrası etkinliğe katılanlar Hopasporlu futbolcularla günün anısına fotoğraf çektirdiler.