Artvin'den Haberler

HOPA’DA VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

 

Bu yıl 27 Şubat-5 Mart tarihleri arasında kutlanan 28. Vergi Haftası dolayısıyla Hopa Vergi Dairesi Müdürlüğü Hopa TSO’yu ziyaret gerçekleştirildi.

Hayati Akbaş

HOPA-Bu yıl 27 Şubat-5 Mart tarihleri arasında kutlanan 28. Vergi Haftası dolayısıyla Hopa Vergi Dairesi Müdürlüğü resmi ve Özel kurumları ziyaret ettiler. Bu ziyaretlerden biri de Hopa TSO’yu gerçekleştirildi.

İlçedeki paydaşları ile bir araya gelen müdürlük ziyaretler kapsamında Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Meclis Başkanı Reşat Aydın, Yön. Krl. Bşk. Yardımcıları Okan Poyraz ve Zekeriya Yalçın ile Yön. Krl. Üyesi Hasan Durmuş’ la bir araya gelerek vergi haftası ile ilgili değerlendirmede bulundular.

Vergi Dairesi Müdürü Serdal Uyar, Müdür Yardımcısı Melek Şahin, Gelir Vergisi Uzmanı Ayşe Yıldız ve Aydın Yazıcı’dan oluşan heyet vergi haftası münasebetiyle ilçede bir dizi temas gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Vergisini zamanında ve tam olarak ödeme gayretinde olan, vergisel yükümlülüklerini yerine getiren mükellefin ülke ekonomisinin istikrarı açısından önemli katkı sağlayacağı mesajının verildiği görüşme Yön. Krl. Bşk. Osman Akyürek’ in ziyaretlerine teşekkür etmesinin ardından sona erdirildi.