Artvin'den Haberler

HOPASPOR’DA TRANSFERLER SINIR ÖTESİNE TAŞTI

 

Hopaspor transfer komitesi yaptığı transfer çalışmaları kapsamında Nijeryalı oyuncuyu renklerine bağladı

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa sporda transferlerin ardı arkası kesmiyor. Hopaspor transfer komitesi Başkan Mubin Çakmak ve yardımcısı Oğuz Çapkınoğu ile yaptığı toplantılarda hoca İbrahim Baş’ın ihtiyaç duyulan bölgelere transfer yapılması konusunu görüştü.

Hopaspor transfer komitesi yapılan çalışmalar ve görüşmeler sonrası. Nijeryalı golcü oyuncu Esosa Prıestley Irogue ile 1 yıllık anlaşma sağladı. Anlaşma sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Mubin Çakmak “Biz bu yıl hem tribünde ve hem de saha da Türkiye spor camiasının imrenerek baktığı ve seyretmek istediği uyumu-tezahüratı ve sahadaki oyunu ile alkışlanacak bir Hopa ve Hopaspor için yola çıktık. Hedefimiz sezonu lider bitirmektir. Transfer konusunda şahsım ve Hopaspor yönetimini oluşturan arkadaşlarım hiçbir fedakârlıktan kaçmadık. Hocamızın istediği transferleri yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

Son olarak Nijeryalı golcü oyuncu Esosa Prıestley Irogue ile 1 yıllık anlaşma sağladık. Esosa’ya Hopa’ya Hoş geldin diyorum. Türk spor camiası Hopa’yı takip etmeye devam etsin” dedi.