Artvin'den Haberler

KOCAELİ ARTVİN HOPASPOR’U BAĞRINA BASTI

Kocaeli ve çevre İlçelerde yaşayan ve iş yapan Artvin’li ve Hopalılardan Artvin Hopaspor’a destek yağdı.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor’un Belediye Derince karşılaşması öncesi ve sonrası Başkan Göksel Cihan, As Başkan Kemal Makaroğlu ve Başkan yardımcıları Osman Akkaya ve Alişan Topaloğlu ile yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Ziyaretler sırasında Başkan Göksel Cihan ve yöneticiler Hopasporun içinde bulunduğu durum, alt yapı ve tesis projeleri ve hedefler konusunda bilgiler verdiler. Ziyaretlerde Hemşerilerinden Artvin Hopaspor’a destek alan Başkan Göksel Cihan’da ziyaret ettiği her hemşerisine teşekkür plaketi verdi.

Artvin Hopaspor Başkanı Göksel Cihan ve beraberindeki yöneticiler önce Kartepe Belediye Başkanı M. Mustafa Kocaman’a, .daha sonra Altınkaya İletişim –Kocaeli Mehmet Altınkaya’ya, MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Gökmen Şirin’e, Polat Rent A Car, Erkan Engin’e,  Gültaş Hafriyattan Ömer ve Yücel Gül’e,  Artvin Pide sahibi Ersin Korkmaz’a veDrn Nakliyat sahipleri Olcay ve Koray Koçal’ı ziyaret ettiler.

Başkan Göksel ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada Artvin Hopaspor’a destek olan tüm hemşerilerine ayrı ayrı teşekkür etti.