Artvin'den Haberler

MUSA ULUTAŞ UNUTULMADI-UNUTLMAYACAK

Arhavi’de 2 dönem Belediye Başkanlığı yaptıktan sonra hayatını kaybeden Efsane Başkan Musa Ulutaş unutulmadı.

Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Musa Ulutaş’ın Ölüm yıldönümünde bir mesaj yayınladı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Musa Ulutaş’ın Ölüm yıldönümünde bir mesaj yayınladı.

Bayraktutan mesajında şu ifadelere yer verdi: “Can dostum, yol arkadaşım 2002-2009 yılları arası Arhavi Belediye Başkanımız, Arhavi önceki dönem İlçe Başkanımız; aynı yolda yan yana omuz omuza mücadeleler verdiğimiz Milletvekili adayımız; Arhavi’nin ve Artvin’in yetiştirdiği çok kıymetli isim Musa Ulutaş’ı çok özledik. Acısı, derin üzüntüsü hala taze, hala içimizde. Onu dualarımızla güzel anılarımızla her daim yad ediyor, emanetine sahip çıkarak görevimizi ifa ediyoruz.

Birlikte çalışmaktan ve siyaset yapmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğum kıymetli dostum, Artvin siyasetinin önemli simalarından Musa Ulutaş’ın; Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında, Cumhuriyet değerleriyle yönetilen, Çağdaş Türkiye’nin ileri Belediyecilik örneklerinden birini yaratma çabasını, onun insani ilişkilerini, toplumun her kesimini dinleyen, sahiplenen anlayışını, cana yakın ve samimi yaklaşımını yeni nesillere aktarmak bizim görevimiz.

Kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Işıklar içinde uyu güzel başkanım. Mekanın cennet olsun.

Seni asla unutmayacağız, unutturmayacağız..”