Artvin'den Haberler

SEYİT TORUN VE MİLLETVEKİLLERİ İLÇE BELEDİYELERİNİ ZİYARET ETTİLER

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun bir dizi ziyarette bulunmak için geldiği Artvin’de Arhavi-Hopa ve Kemalpaşa Belediyelerini ziyaret etti.

 

Hayati Akbaş

 

HOPA- CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun bir dizi ziyarette bulunmak için geldiği Artvin’de Arhavi-Hopa ve Kemalpaşa Belediyelerini ziyaret etti. Arhavi Belediye Başkanı Kurdoğlu ziyareti

SEYİT TORUN VE MİLLETVEKİLLERİ HOPA’DA

Seyit Torun ve beraberindeki Milletvekilleri daha sonra Hopa’ya geçerek Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’yi makamında ziyaret ettiler. İlçe Başkanı Şükrü Aydemir ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı ziyarette Başkan Ekmekçi yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulması ardından topluca günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Seyit Torun ve beraberindeki Milletvekilleri daha sonra Hopa CHP İlçe Başkanlığını da ziyaret ederek burada partililer ile bir araya gelerek güncel gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

KEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ERGÜL AKÇİÇEK’E ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, Antalya Milletvekili Cavit Arı, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve İlçe Başkanları ile birlikte Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamında ziyaret ettiler. Başkan Akçiçek tarafından sıcak bir ortamda karşılanan Milletvekillerine “Sizleri Kemalpaşa’mızda görmekten büyük memnuniyet duydum. Hoş geldiniz” dedi.

Ziyaret sırasında Başkan Akçiçek milletvekillerine Kemalpaşa’da göreve başladıktan bu tarafa yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler vererek “Kemalpaşa’mız stratejik açıdan önemli bir konumdadır. Ülkemize ilk giriş noktası olması itibariyle deyim yerinde ise Ülkemizin vitrini konumundadır. Bizler bunun bilinci içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kemalpaşa’mız ciddi anlamda komsumuz Gürcistan ve Batum’dan turist almakta ve buna paralel ticaret yoğun olarak yaşanmakta idi. Ancak son 8-9 aydır tüm dünyayı etkisi altına Covid salgınından bizde nasibimizi aldık ve ticarette durma noktasına geldi. Bundan İlçe halkımızda olumsuz etkilendi. İmkânlarımız kısıtlı olduğu için esnafa destek olma anlamında zorluk çekiyoruz. İnşallah bu süreci sağ salim atlatırız.” dedi. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ardından sona erdi.