Artvin'den Haberler

SPOR CAMİASI YASTA

 

Trabzon’da şok! Mermer can aldı.

 

Trabzon’da kaldırımda yürürken kafasına mermer parçası düşen kaleci antrenörü ve bir dönem Hopa spor kaleciliği de yapan Yaşar Yıldırım kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

TRABZON-Trabzon’un Ortahisar İlçesi Gazipaşa Mahallesi Taksim Caddesi’nde akıl almak bir olay meydana geldi. Edinilen ilk bilgilere  Trabzonspor alt yapısında 10 yıl kaleci antrenörlüğü yapan Yaşar Yıldırım, poğaça alıp Fatih Parkında oturmak için yolun karşısına geçtiği sırada önünden geçtiği binanın ikinci katında bulunan balkonda bulunan mermer 42 yaşındaki Yaşar Yıldırım’ın kafasına düştü. Kafasına düşen mermer ile yere yığılan Yıldırım ağır yaralandı. Fazla kan kaybeden Yıldırım bölgeye gelen 112 Acil Servis Ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Yıldırım yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay yerinde bulunan vatandaşlar ortada tedbirsizlik olduğunu savup tepki gösterdi. Vatandaşlar “Bu resmen cinayettir biz de her gün buradan geçiyoruz. Oradan yürüyor olabilirdik biz de, ölebilirdik adam inşaat yapıyor hiçbir tedbir almamış. Bakın orada iskele var. İskele muhtemelen mermere çarpmış ve mermer yere düşmüş böyle tedbirsizlik olmaz bunun adı kaza değil cinayettir bu.” ifadelerini kullandı. Yaşar Yıldırım’ın Trabzonspor’un alt yapısında 10 yıl kaleci antrenörlüğü yaptığı evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenilirken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

ARTVİN HOPASPOR BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

Artvin Hopaspor Yönetim Kuruluda bir taziye mesajı yayınladı. A. Hopaspor Facebook sayfasında yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: “Trabzon – Gazipaşa Mahallesi Taksim Caddesinde kaldırımda yürüyen ve tadilatta olan bir binadan düşen malzeme sonucu A.Hopasporumuzun 3. Ve 2. Liginde kaleciliğini yapmış eski futbolcumuz Yaşar Yıldırım vefat etmiş, aldığımız bu haber bizleri derinden üzmüştür.

A.Hopaspor camiası olarak kendisine Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz”.