Artvin'den Haberler

TEMA VAKFI ARTVİN GÖNÜLLÜLERİ HOPA ESENKIYI’ DA BULUŞTULAR

Tema Hopa temsilcisi Neriman Fırıncı tarafından organize edilen toplantı öncesi folklorik ezgiler dinletildi ve ikramlarda bulunuldu.

Hayati Akbaş

HOPA-Tema Vakfı 27. yılında şimdiye kadar gerçekleştirdiği  ve gelecekte yapmayı planladığı projeler hakkında gönüllülerini bilgilendirme toplantılarına devam ediyor.

Bu çerçevede Artvin İl Temsilciliği de Hopa Esenkıyı Köyünde bir toplantı gerçekleştirdi. Tema Hopa temsilcisi Neriman Fırıncı tarafından organize edilen toplantı öncesi folklorik ezgiler dinletildi ve ikramlarda bulunuldu.

Tema Artvin İl Temsilcisi Kübra Elif Bağrıyanık Esenkıyı Köyünde bulunmaktan çok mutlu olduğunu belirterek öncesinde kendisini Tema Vakfına yanaştıran yaşam kesitinden, sonrasında vakfın 27 yıldır gönüllülük esasıyla şeffaf çalışma şekli ile neler yaptıklarından bahsederek, toprak kanunun çıkmasında en büyük katkıyı Tema Vakfının sağladığını belirtti..

Tema Vakfına ait bir sine vizyon gösterisi ile devam eden toplantıda bilgilendirme ve çalışma şekli ile yapılan açıklamalar sonrası bu toplantıların devam etmesi dileğinde bulunuldu.