Artvin'den Haberler

TRABZON ARTVİNLİLER DERNEĞİ BAŞKANI KÜLEKÇİ ARTVİNSPOR’U ZİYARET ETTİ

 

Külekçi: “Artvin Dışındaki Artvinlilerin de Artvinspor’a Sahip Çıkması Gerekiyor”

Hayati Akbaş

ARTVİN-Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Artvin’e bir dizi ziyaretlerde bulundular. Artvin’i çeşitli platformlarda tanıtan Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi ve yönetimi, Artvin Spor kulübü yönetimini ziyaret ederek derneğin çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundular

Artvin Spor Kulübü Başkanı İrfan Yıldırım ise kulübü ziyaretlerinden dolayı Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi ve beraberindekilere ziyaretten duyduğu memnuniyeti söyleyerek Artvinspor’un vizyonu hakkında açıklamalarda bulundu.

Yıldırım açıklamasına şöyle devam etti: “Öncelikle sayın başkanımız Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi’ye çok teşekkür ediyoruz. Her Artvin ziyaretlerinde Trabzon Artvinliler Derneği olarak Artvin Spor Kulübü’nü ziyaret ediyorlar. Bizlerin de kendilerini ziyaretimiz oldu. Gerçekten de Artvin’i orada çok güzel bir şekilde temsil ettiklerini gördük. Bizim için oradaki derneğimiz büyük bir fırsat. Kulüp adına derneğimize elimizden gelen tüm desteğimizi sunacağımızı kendisine paylaşmıştım. Bugün de burada bir kez daha ifade ediyorum. Ben başarılarının devamını diliyorum.”

Artvin Spor Kulübü yönetim kurulu üyesi Sedat Öktem ise burada yaptığı açıklamada; “Trabzon Artvinliler derneği gerçekten de Artvin adına büyük işlere imza atıyorlar.  Çok başarılılar ve kendilerine bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Artvin’i gerek Trabzon’da gerek Türkiye’nin çeşitli illerinde tanıttıklarını ifade ettiklerini belirten Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi, “Öncelikle İrfan başkanımız ve Sedat kardeşimiz ve yönetim kurulunun tüm üyeleri Artvinspor’un tanıtımı için ellerinden gelen tüm gayreti gösteriyorlar. Görüyoruz ki Artvin spor kısa bir sürede hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor. Bizler inanıyoruz ki Artvinspor Artvin’imizi futbolda en iyi şekilde temsil edecek. Ayrıca Kulüp Başkanımız İrfan Yıldırım derneğimizi ziyaret etmesi bizleri de çok büyük onure etti” dedi.

Artvin’inin sporda da tanıtılmasının gerektiğini vurgulayan Külekçi, “Artvin dışındaki Artvinlilerin de Artvinspor’a sahip çıkması gerekiyor.  Ve ben değerli başkanıma göstermiş olduğu samimiyeti ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek ziyaretini sonlandırdı.