Artvin'den Haberler

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KOSGEB ÖDÜLÜ

 

Artvin Çoruh Üniversitesi ve KOSGEB’in desteği ile gerçekleştirilen girişimcilik dersini başarıyla tamamlayan Artvin Meslek Yüksekokulu Kültürel Miras Ve Turizm programı öğrencilerine düzenlenen törenle katılım belgeleri verildi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Çoruh Üniversitesi ve KOSGEB’in desteği ile gerçekleştirilen girişimcilik dersini başarıyla tamamlayan Artvin Meslek Yüksekokulu Kültürel Miras Ve Turizm programı öğrencilerine düzenlenen törenle katılım belgeleri verildi.

KOSGEB’in 2018-2019 eğitim döneminde girişimcilik dersi alan Artvin Çoruh Üniversitesi öğrencilerine yönelik düzenlediği Kültürel Miras ve Turizm Programı öğrencileri eğitimlerini tamamladı.

Artvin Çoruh Üniversitesi (AÇÜ), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Artvin İl Müdürü desteği ile gerçekleştirilen girişimcilik dersini başarıyla tamamlayan Artvin Meslek Yüksekokulu Kültürel Miras ve Turizm programı düzenlendi. Düzenlenen törenle başarılı öğrencilere belgeleri takdim edildi.

Artvin Çoruh Üniversitesi Seyitler yerleşkesinde düzenlenen törene Artvin Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Yaşar Kobya, Kültürel Misal ve Turizm Programı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Anıl Akay, girişimcilik Eğitimi veren Dr. Öğr. Üyesi Ufuk Demirci, başarılı öğrencilere ödüllerini takdim ettiler.

Belgelerini alan öğrenciler verimli bir program olduğunu ifade ederek, eğitimde emeği geçen herkese teşekkür ettiler.