Artvin'den Haberler

VALİ DORUK, KAMYONCU ESNAFINI DİNLEDİ

Artvin Valisi Yılmaz Doruk,  Sınırlı Sorumlu 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ederek, kamyoncu ve tır esnafının sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Valisi Yılmaz Doruk,  Sınırlı Sorumlu 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ederek, kamyoncu ve tır esnafının sorunlarını ve taleplerini dinledi,

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Sınırlı Sorumlu 1 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Müfit Öztürk, kooperatif çalışmaları ve üyelerin sıkıntıları dile getirdi.

Başkan Öztürk, 1972 yılından beri faaliyet gösteren ve 253 üyesi bulunan kooperatifte 152 üyenin aktif olarak çalıştığını söyledi.

Kamyoncu ve tır esnafıyla bir süre sohbet ederek, sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunan Vali Yılmaz Doruk, sorunların çözümü noktasında her zaman Artvin Valiliği olarak yanlarında olduklarını belirtti.

Vali Doruk, kamyon ve tır parkı için oluşturulacak otopark alanında incelemelerde bulundu.

-Kazalara karşı kurban kesildi

Öte yandan kooperatif esnafı tarafından trafik kazalarına karşı kurban kesildi. Kurban eti davetlilere ikram edildi.

Ziyarette İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Öztürk, Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şeref Öngüner, 33. No’lu Şehir içi Dolmuş Kooperatif Başkanı Remzi Yıldız ile kooperatif üyesi şoför esnafı hazır bulundu.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.