Artvin'den Haberler

VALİ DORUK YAPIMI TAMAMLANAN ÖĞRENCİ YURDUNU İNCELEDİ.

Vali Doruk, Yapımı Tamamlanan 16 Derslikli Okul ve 258 Yatak Kapasiteli Kız-Erkek Öğrenci Yurdunda İncelemelerde Bulundu

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Valisi Yılmaz Doruk ve İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar il merkezi Orta Mahalle Mevkiinde yapımı tamamlanan okul ve yurt binasında incelemelerde bulundu.

Yapımı tamamlanan 16 derslikli okul binasını ve 2 blok halinde 258 yatak kapasiteli kız ve erkek yurt binasını ziyaret eden Vali Doruk, binadaki bölümlerin kullanım amaçları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Okul ve yurt binalarının yapım tekniğini ve tasarımını beğendiğini belirten Vali Doruk, bu yapıların oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür etti ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

Vali Doruk’un incelemelerinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri Acar, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Ender Öz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şube Müdürü Erol Mürtezaoğlu, İl Milli Eğitim Destek Hizmetleri Şube Müdürü Sinan Soylu, Teknik Personel Yapı Kontrol Ekibi Sorumlusu Faruk Özdemir hazır bulundu.