Artvin'den Haberler

YUSUFEİ’NDEN SONRA BİR KAZA’DA ŞAVŞAT’TA MEYDANA GELDİ.

Şavşat ilçesinde Sahara mevkiinde meydana gelen kazada 4 vatandaşımız daha vefat etti.

Hayati Akbaş

ŞAVŞAT-Artvin’de Yusufeli Dokumacılar Köyü’nde yaşanan ve dört vatandaşımızın vefat ettiği kazanın ardından Şavşat ilçesinde Sahara mevkiinde meydana gelen kazada 4 vatandaşımız daha vefat etti. Acı haberler arka arkaya gelirken ikinci kaza haberi Artvin’i şok etti.

Artvin’de Yine Kaza ve Yine 4 Ölü!

Artvin’de Yusufeli Dokumacılar Köyü’nde yaşanan ve dört vatandaşımızın vefat ettiği kazanın ardından Şavşat ilçesinde Sahara mevkiinde meydana gelen kazada 4 vatandaşımız daha vefat etti. Acı haberler arka arkaya gelirken ikinci kaza haberi Artvin’i şok etti.

16 Temmuz 2017 Pazar günü saat 18.00 civarlarında Ardahan’dan Şavşat istikametine doğru gitmekte olan İsamettin Demir yönetimindeki 08 HD 289 plakalı özel otomobil henüz belirlenemeyen nedenden dolayı yaklaşık 300 metrelik uçuruma yuvarlandı. Araç içerisinde bulunan İsameddin Demir, eşi Sultan Demir, gelini Şenay Demir ve torunu Kuzey Demir hayatını kaybetti.

Ardahan Şavşat yolunun Sahara Dağı mevkiinde kazanın meydana geldiği sırada aşırı durumda dolu yağması nedeniyle kazanın meydana gelmiş olabileceği ifade ediliyor.

Kazada vefat eden araç sürücüsü İsameddin Demir ve eşi Sultan Demir memleketine gelmek için Kars Havaalanından gelinleri Şenay Demir ve torunları Kuzey Demir’i alarak Şavşat’a bağlı Dalkırmaz köyüne getirdikleri öğrenildi.

Olay yerine intikal eden Şavşat Jandarma ve 112 Acil servis ekipleri gerekli çalışmaları gerçekleştirirken kazaya ilişkin soruşturma başlatıldı.