Artvin'den Haberler

YUSUFELİ’Lİ SPORCULAR AVRUPA ŞAMPİYONASINA KATILIYOR

Yusufelili sporcular 4-7 Temmuz tarihleri arasında Slovakya’da yapılacak olan 23 yaş altı ve gençler Avrupa Şampiyonası yarışlarına katılıyorlar.

Hayati AKBAŞ

YUSUFELİ- Yusufelili sporcular 4-7 Temmuz tarihleri arasında Slovakya’da yapılacak olan 23 yaş altı ve gençler Avrupa Şampiyonası yarışlarına katılıyorlar.

Şampiyona öncesi Yusufeli Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya gelen sporculara Başkan Aytekin, “Sizler formalarınızla milletimizi temsil ediyorsunuz. Her birinizin bu formanın hakkını vereceğine sonuna kadar inanıyor, Yusufelili sporcular olarak Avrupa Şampiyonası’ndan kupalarla dönmenizi diliyorum.” dedi.

Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü Sporcularının da yer aldığı şampiyona da Emir Ertek, M. Arda Acar, Dursuncan Karaduman, Bahadır Karaduman, Furkan Polat, Gamze Polat, Kader Korkmaz, Tarık Tuğcu, Kamil Kaçar, Muhammet Usta, Cennet Ayhan bulunuyor.

Kafile Başkanı olarak Yusufeli Gençlik Spor İlçe Müdürü Fatih Kırbıyık’ın yer aldığı kafilede sporcuların antrenörlüğünü Emre Ertek, Emir Sarganoviç, Masör: Mikail Kanbak yapıyor.